Everest Base Camp Trekking

Trekkingi w Nepalu

791 998 778

Nepal, Kathmandu

27 tras

Zadzwoń do nas!

Annapurna Circuit Trek, czas start!

Annapurna Circuit Trek jest dla Ciebie, jeśli jesteś ciekawy wysokich gór i nie chcesz wędrować tylko po zboczach gór. Zapraszamy Cię na ten trekking, ponieważ jednym z najbardziej interesujących trekkingów jest właśnie Annapurna Circuit Trek. To niepodwarzalnie jeden z najdłuższych i najpiękniejszych trekkingów.

Owiany legendą, dzisiaj już kultowy trekking wokół Annapurny o którym można opowiadać bez końca. Trasa jest dobrze zapezpieczona turystycznie. Szlak prowadzi przez przełęcz Thorong La która znajduje sie na wysokości 5416m.

Jednak nagrodą za wysiłek będzie przepiękny widok na:

  • Annapurnę
  • Manaslu
  • Gangpurnę Tilicho
  • Thorong

Wokół Annapurny z Pisang do Muktinath

Annapurna Circuit Trek to trekking, który może nawet trwać 21 dni. Wyprawa rozpoczyna się przejazdem do Bulbule położonego 195km od Kathmandu a kończąc na Nayapool. Podczas pieknej pogody proponujemy również ryżowe tarasy a także wiele miejscowości zamieszkiwanych przez lokalną ludność.

Wiele atrakcji znajduje się również na trasie Pisang do Muktinath gdzie z bliskiej odległości obserwować możemy góry ale również zachwycać się róznorodnością fauny i flory oraz zabytkami kultury buddysjkiej. Po dotarciu do Manang i jedniodniowym odpoczynku zaczynami zwiedzanie okolicy.

Oceniony przez naszych turystów jako najlepszy dzień wyprawy. Im wyżej od Manang wędrując w strone przełęczy Thorong La coraz częściej pojawiają się widoki bardziej surowe w których zanikają ludzkie osady.

Przyjazd do Annapurny polecany jest jesienią ponieważ możemy wtedy trafić na piekną pogode i czyste bezchmurne niebo natomiast wiosna zaowocuje ciekawszą fauna i florą.

Dlaczego warto?

Nasze trekkingi to coś co każdy na pewno chce zobaczyć. Wyjątkowy kraj jakim jest Nepal na pewno przekona was do częstych podróży i zwiedzania zarówno kraju i gór jak i poznawaniu kultury

Trekkingi Nepal

Oficjalne biuro podróży współpracujące z Agencją Turystyczną w Nepalu zaprasza na podróżę!