Everest Base Camp Trekking

Trekkingi w Nepalu

791 998 778

Nepal, Kathmandu

27 tras

Zadzwoń do nas!

Wycieczka do doliny Kathmandu

Podczas wycieczki do doliny Katmandu oraz Chitwan i Pokhary poznasz niezwykłe, a zarazem historyczne miejsca. Nie ominie Cię widok dzikich zwierząt na safari w Parku Narodowym Chitwan. Nie zapomnij również o specjalnych atrakcjach w Pokharze. Wycieczka Kathmandu jest krótka gdyż trwa około 10 dni i jest specjalnie utworzona dla turystów posiadjących napięty grafik. Pomimo tego, że wyprawa nie trwa za długo jej program jest bardzo ciekawy i urozmaiocny. Uregulowany jest indywidualnymi potrzebami i czasem każdego z jej uczestników.

Dolina Kathmandu w jeden dzien. Możliwe?

W Naszej ofercie są również i jednodniowe wycieczki do Doliny Kathmandu. Pierwsza z nich jest do Durbar Suare w Kathamndu i trwa około 1-2 godziny. Podróżnicy w trakcie podrózy podziwiają świątynie hinduskie i budynki antycznymi oknami i zdobieniami. Możemy tu poznać kulturę Newari i zobaczyć świątynie źyjącej bogini Kumari oraz wiele świątyń i muzeów.

  • Pashupatinath

To jedna z największych świątyni hinduskich położona nad brzegiem świętej rzeki Bagmati. Od lat 70 XX wieku wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. W Pashupatinath nie możemy zapomnieć o obejrzeniu sławnej pagody o złotym dachu. W tym roku świątynie odwiedziło około 700000 osób.

  • Durbar Sqaure w Patan

Patan to jedns z trzech starożytnych stolic. Ważny ośrodek handlowy i przemysłowy. Znajduje się tu Durbar Square, który jest wspólny dla czterech cześci miasta. Durbar Square w Lalitpur uważany jest za jeden z najciekawszych pod względem urbanistycznych miejsc na świecie.

To tylko kilka przepieknych miejsc Dolinie Kathmandu. Aby zobaczyć je wszystkie przyjdź do nas i  zarezwerwuj wycieczke do Doliny Kathmandu już dziś! Zapraszamy! nie zwlekaj!

 

Dlaczego warto?

Nasze trekkingi to coś co każdy na pewno chce zobaczyć. Wyjątkowy kraj jakim jest Nepal na pewno przekona was do częstych podróży i zwiedzania zarówno kraju i gór jak i poznawaniu kultury

Trekkingi Nepal

Oficjalne biuro podróży współpracujące z Agencją Turystyczną w Nepalu zaprasza na podróżę!