Everest Base Camp Trekking

Trekkingi w Nepalu

791 998 778

Nepal, Kathmandu

27 tras

Zadzwoń do nas!

Trekkingi i wycieczki Nepal

Marzysz o trekkingu w Nepalu? W naszej firmie mają Państwo możliwość wyboru odpowiadającej daty oraz liczby  osób biorących udział w trekkingu w Nepalu. Nasza firma od wielu lat wiedzie prym w organizowaniu wycieczek do Nepalu. Specjalizujemy się przygotowywaniu wyjazdów dla klientów:

  • indywidualnych.
  • biznesowych,
  • dla par.
  • grup wycieczkowych

Bezpieczeństwo jest dla Naszej firmy najwazniejsze dlatego po więcej informacji skontaktuj się z nami drogą mailową, telefoniczną. Jeżeli nie jesteś do końca przekonany naszą ofertą zapraszamy na indywidualne spotkanie! Pomoc naszych doradców będzie w tej sytuacji bardzo potrzebna poprzez dostosowanie wyjazdu pod Państwa możliwości jak na przykład trekking Annapurna Circuit Trek, Annapurna Base Camp oraz Everest Base Camp Trek.

Jeżeli Nepal to tylko trekking?

Oczywiście nie! Na tego typu wyjeździe mogą Państwo możliwość poznania innych kultur, tradycji czy zwyczajów, które nie występują w żadnym innym miejscu na ziemi. Wyprawy Nepal to bogaty kulturowo wyjazd również pod względem przyrodniczym. Widoki zapierają dech w piersiach! Tylko w Naszej firmie mają Państwo okazje obcowania z naturą i otaczającą przyrodą, która urzeka swoim pięknem.

Wielokrotność organizacji wyjazdów przyczyniła się do bycia najlepszymi w tej sferze. Stajemy na wysokości zadania aby każdy wyjazd był bezpieczny i pełen wrażeń. Daj się oczarować otaczającej urodzie Nepalskiej przyrody a będziesz chciał tu wracać w każdej wolnej chwili. Zapraszamy!

 

 

 


 

 

 

Dlaczego warto?

Nasze trekkingi to coś co każdy na pewno chce zobaczyć. Wyjątkowy kraj jakim jest Nepal na pewno przekona was do częstych podróży i zwiedzania zarówno kraju i gór jak i poznawaniu kultury

Trekkingi Nepal

Oficjalne biuro podróży współpracujące z Agencją Turystyczną w Nepalu zaprasza na podróżę!