Everest Base Camp Trekking

Trekkingi w Nepalu

791 998 778

Nepal, Kathmandu

27 tras

Zadzwoń do nas!

Trekking w Nepalu

Oferujemy trekking w Nepalu, który można zobacz z lotu ptaka. Jak myślisz, czy warto zobaczyć Himalaje z takiej perspektywy? Odpowiedź jest oczywista! Jeżeli naszym marzeniem jest przyjrzenie się Himalajom spełnimy go, tylko dzięki przelotowi nad górami samolotem. Podczas himalajskiej wycieczki będziemy podziwiać ośmiotysięczniki takie jak: Mount Everest, Mount Lhotse czy Mount Makalu oraz wiele innych. Jeżeli jesteś miłośnikiem gór  i trekkingów w Nepalu może to być dla Ciebie niezapomniane doświadczenie!

Zobacz Everest podczas trekkingu w Nepalu

Najlepszym sposobem na zobaczenie Everestu z bliska jest właśnie przelot nad Himalajami. Istnieje przekonanie, że loty nad Himalajami są ryzykowne jednak wciąż mają wielu miłośników. Tylko doświadczeni piloci obsługują wszystkie loty. Historia pokazuje, że loty są bezpieczne. Jeżeli nie masz dobrej kondycji ani stanu zdrowia na trekking w Nepalu zdecyduj się na lot nad Himalajami, a nie pożałujesz oszałamiających widoków zapierających dech w piersiach.

Przelot helikopterem zamiast trekkingu w Nepalu

trekking w nepalu, trekking nepal, trekkingi w nepalu

Kolejnym sposobem na alternatywę dla trekkingu w Nepalu jest lot helikopterem. Kosztowniejszy niż samolot natomiast lecącym helikopterem jesteś bliżej gór wręcz na wyciągnięcie ręki. Zwykle przelot ten zaplanowany jest na 3-4 godziny. Po drodze skosztujesz filiżanki herbaty wraz ze śniadaniem w Himalajach. Otoczony himalajskimi szczytami będziesz rozkoszował się tą chwilą i obserwował osoby zmagające się z trekkingiem w Nepalu.

  • Zarezerwuj słoneczny poranek.

Przeloty nad górami odbywają się codziennie rano, ale tylko przy ładnej pogodzie. Tak samo bezpieczniejsze są wtedy trekkingi w Nepalu. Loty organizujemy każdego dnia. Ich ceny uzależnione są od wyboru lotu samolotem, helikopterem czy paralotnią. Ceny zmieniają się dynamicznie dlatego nie podajemy ich na stronie. Po więcej informacji skontaktuj się z nami - dobierzemy najlepszą ofertę dla Ciebie, a może skusisz się na trekking w Nepalu?

Dlaczego warto?

Nasze trekkingi to coś co każdy na pewno chce zobaczyć. Wyjątkowy kraj jakim jest Nepal na pewno przekona was do częstych podróży i zwiedzania zarówno kraju i gór jak i poznawaniu kultury

Trekkingi Nepal

Oficjalne biuro podróży współpracujące z Agencją Turystyczną w Nepalu zaprasza na podróżę!