Everest Base Camp Trekking

Trekkingi w Nepalu

791 998 778

Nepal, Kathmandu

27 tras

Zadzwoń do nas!

Trekking Agency in Nepal

Elastyczność naszej oferty przewiduje trekking Agency in Nepal również w rodzinnym gronie dlatego Nasze wyprawy są również przeznaczone dla rodzin z dziećmi. Przewidzieliśmy również opcję dla osób, które podczas trekkingów w Nepalu chciałyby zwiedzić jak najwięcej miejsc i jak najlepiej poznać atrakcje tamtych stron. Dlatego propunujemy krótkie trekkingi po skarpach górskich, zwiedzanie zabytków czy świątyń ale również obcowanie z przyrodą w parku narodowym. Te trekkingi w Agency in Nepal powstały w taki sposób aby osoby które nie posiadają dobrej sprawności fizycznej mogły równie dobrze cieszyć się wyjazdem i doświadczać wielu przeżyć emocjonalnych związanych z pieknym krajobrazem i obcowaniem z przyrodą.

Agency in Nepal i joga w Nepalu

Serdecznie zapraszamy osoby dynamiczne z dużą aktywnością życiową, kochające uprawiać joge. Nasza oferta jest jedyna w swoim rodzaju. Praktykowanie jogi zapewniamy pod okiem mistrza. Dowiesz się jak zdrowa jest joga i jak skorzystać z jej zalet. Dzięki wycieczki do Nepalu pogłebisz tajniki jogi oraz poznasz nowe doznania. Nie możemy zapomnieć o lepszym poznaniu siebie a także nowych technik pracy. Dzięki nam zagłębisz się w nową kulturę ale również wyciszysz duchowo.

W programie znajdują się zwiedzanie buddyjskich świątyń, krótkie trekkingi po zboczach górskich i warszataty kucharskie z Agency in Nepal. Zajęcia jogi przy wspaniałej pogodzie będą się odbywały na zewnątrz dzięki temu podniesiesz wydolność organizmu.

Dlaczego warto?

Nasze trekkingi to coś co każdy na pewno chce zobaczyć. Wyjątkowy kraj jakim jest Nepal na pewno przekona was do częstych podróży i zwiedzania zarówno kraju i gór jak i poznawaniu kultury

Trekkingi Nepal

Oficjalne biuro podróży współpracujące z Agencją Turystyczną w Nepalu zaprasza na podróżę!