Everest Base Camp Trekking

Trekkingi w Nepalu

791 998 778

Nepal, Kathmandu

27 tras

Zadzwoń do nas!

Dolina Mustang Nepal

Upper Mustang Trek to trasa która prowadzi przez pustynne miejscowości. Dawna stolica Mustangu-Lo Manthang to najbardziej sucha część Nepalu z pięknymi krajobrazami. Wycieczki Nepal w tamte rejony były zabronione aby ochronić kulturę i uniknąć wpływów turystyki.

Jest jednym z treków na których obszarach jest ogranczony dostęp. Do 2007 roku, Nepal był jeszcze monarchią czyli oddzielnym królestwem Nepalu. Na ten szlak mają wstęp tylko turyści, którzy posiadają specjalne zezwolenia na trekking wydawane przez Departament Imigracyjny.

Upper Mustang Trek został przywrócony do łask w w latach 90 XX wieku.

Podczas tej wyprawy będziemy podziwiać szczyty Nilgiri oraz wiele innych w rejonie Annapurny. Zapewniamy, że wyprawa będzie ciekawa dla osób, które się interesują kulturą tybetańską i chcą na własne oczy zobaczyć majestatyczne widoki. Program wyprawy Dolina Mustang Nepal trwa około 21 dni i dostosowany jest do indywidualnych zainteresowań turystów.

Osoby, które zdecydują się wziać udział w wyprawie mogą spędzić kilka dni na Obszarze Chronionym Annapurny i dojść do Górnego Mustangu. Dla osób zainteresowanych widokami w wokół Annapurny mogą rozpoczać wyprawę od przejazdu do Beni lub do Nayapool.

Zapewniamy lokalnego przewodnika mówiącego w języku angielskim.  Cena wyjazdu kalkulowana jest na podstawie długości pobytu i rodzaju hotelu. Program trekkingu nie jest jednolity i można go dostosować do swoich potrzeb i pod własne wymagania.

Czekamy właśnie na Ciebie!

Dlaczego warto?

Nasze trekkingi to coś co każdy na pewno chce zobaczyć. Wyjątkowy kraj jakim jest Nepal na pewno przekona was do częstych podróży i zwiedzania zarówno kraju i gór jak i poznawaniu kultury

Trekkingi Nepal

Oficjalne biuro podróży współpracujące z Agencją Turystyczną w Nepalu zaprasza na podróżę!